Yemek

Demet Akalın’ın günde 1 kilo zayıflatan diyeti!

15:53 30 Eylül 2016
Demet Akalın’ın günde 1 kilo zayıflatan diyeti!

Hayranları tarafından merak uyandıran zayıflama öykülerinden biri de ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın diyetidir.

Ünlülerin nasıl zayıfladığı her zaman merak konusu olmaktadır. Bir çok ünlü spor ve egzersiz alışkanlıkları sayesinde formlarını korumaktadırlar. Ancak, bazıları dönem dönem fazla kilolar alıp sonradan şaşırtıcı bir şekilde zayıflamaktadırlar. Kilolu olarak görmeye alışkın olduğumuz ünlülerin, çok kısa sürede zayıflayabilmesi en dikkat çekici magazin konularından olmaktadır. Bir çok ünlü, çok kısa bir sürede 10larca kilo zayıflayabilmektedir.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, doğum sırasında aldığı fazla kiloları doğumdan sonra çok kısa sürede verdi. Göğüslerinin silikon olması nedeniyle bebeğini emziremeyen Demet Akalın, bu yüzden de doğum yaptığı gibi diyetisyene başvurdu ve fazla kilolarını vermeye başladı. Demet Akalın çeşitli diyet listelerini sırayla uygulayarak çok kısa bir sürede fazla kilolarından kurtuldu. Uyguladığı diyet listelerinden biri de; 3 günde 4 kilo zayıflama gerçekleştirdiği bu diyet listesi. Bu başlık altında paylaştığımız diyet listesi, günlük 1 kilo ve daha fazlasını zayıflamaya yardımcı oluyor. Günde 1 kilo zayıflatan diyet listesi, maksimumum 3 gün uygulanmaktadır. 3. günün sonunda birkaç günlük dinlenme süreci geçirerek tekrar bu diyete başlayabilirsiniz.

Demet Akalın’ın 3 Günde 4 Kilo Zayıfladığı Diyet Listesi

Sabah: 1 tane haşlanmış yumurta

Öğlen: Yumurta akından yapılmış omlet

Akşam: Normal omlet

Ara öğünlerde: Çay ve sade Türk kahvesi 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu diyet en fazla 3 gün uygulanmalıdır. 3 günden fazla kesinlikle uygulamayın. 3 gün boyunca günde en az 3 litre su tüketmelisiniz. Omleti ve yumurtayı hazırlarken tuz kullanmayın. Çay ve kahve içerken de kesinlikle tatlandırıcı tüketmeyin. Dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise; Demet Akalın bu diyeti lohusa zamanında emzirmediği için uygulayabildi. Eğer siz emziren bir anne iseniz, kesinlikle hiçbir diyet uygulamamalısınız.

YORUMLAR

ETİKETLER
tarif
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.