Yemek

Günde 1 kilo verdiren şaşırtıcı diyet listesi

11:24 29 Eylül 2016
Günde 1 kilo verdiren şaşırtıcı diyet listesi

Günde 1 kilo vermek sandığınızdan daha kolay. Uygun bir diyet listesi uygulayarak günde 1 kilo zayıflayabilirsiniz.

Kilo vermek için sizlere yardımcı olacak çeşitli bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu bilgiler ışığında devam ederek siz de fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kilolardan kurtulmak için öncelikle zayıflamanı gerektiğini ve buna kararlı olmanızı bilmelisiniz. Zayıflamak her zaman kendinizi daha iyi hissettirecektir. Mağaza vitrinlerinde gördüğünüz kıyafetleri üzerinizde hayal etmek artık uzak olmayacak. Fazla kilolarınızdan kurtulup, siz de fit bir görünüme kavuşacaksınız. Fit bir görünüm için yediklerinize dikkat etmelisiniz. Öncelikle hiçbir şeyi canınızın çekmesine izin vermeyin. Bu yaşınıza kadar zaten her şeyi yemiş ve tatmışsınız. Bu saatten sonra sadece güzelliğinize ve sağlığınıza odaklanın. Sağlıklı bir şekilde kilo vererek güzelliğinize kavuşabilirsiniz. Güzel bir vücut için sağlıklı zayıflamak gerekiyor.

Günde 1 kilo verdiren diyet listesi

Bu listeyi uzun süre uygulayamazsınız. Yani 30 gün uygulayıp 30 kilo zayıflarım diye düşünmeyin. Yalnızca 5 gün kadar uygulanabiliyor. 5 gün dayanırsanız 5 kilo kadar zayıflayabilirsiniz. İlk günler günde 1 kilo zayıflarsınız. Sonraki günlerde bu oran düşebilir. İlk 2-3 gün genellikle 1 kilo zayıflattığı gelen yorumlar arasında yer almaktadır. Siz de bu diyet listesini uygulayarak günlük 1 kilo zayıflamaya başlayabilirsiniz. Tekrar altını çizmek istediğimiz konu ise; bu diyet ile en fazla 5 kilo kadar zayıflarsınız. Sonrasında kesinlikle devam etmemelisiniz. Zayıfladıktan sonra sağlıklı ve hafif beslenmeye devam ederek, yavaş yavaş fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı

1 adet haşlanmış yumurta

1 bardak yağ yakıcı bir bitki çayı yeşil çay olabilir (şekersiz)

Öğle Yemeği

2 adet yumurtanın beyazından yapılmış ve az ve tuzsuz peynirli omlet

Şekersiz yeşil çay ya da farklı bitki çayı

Akşam Yemeği

Sadece yumurta akından yapılan omlet

Yemekten sonra ise şekersiz türk kahvesi

YORUMLAR

ETİKETLER
malzemeler
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.