23.02.2017
28 o
Vaktin çıkmasına kaldı
  • İmsak 12:15
  • Güneş 12:16
  • Öğle 12:17
  • İkindi 12:18
  • Akşam 12:19
  • Yatsı 12:20
Emin Pazarcı yazıları

Emin Pazarcı

 

11 Ocak 2017, 09:02

Erdoğan’a suikast tehdidi

MİT Kontrterör Dairesi eski Bakanı Mehmet Eymür, a Haber’de yeni açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefte olduğunu ve kendisine bir suikast girişiminde bulunulabileceğini söyledi.

Zaten bunu söyleyebilmek için MİT mensubu ya da müneccim olmaya gerek yok. Konu daha önce de gündeme geldi; 15 Temmuz’da ise, hepimizin gözü önünde denendi. Hiçbirinde başarılı olunamadı.

Şimdi de açık ve yeni bir tehdit daha geldi…

DEAŞ’ın propaganda amacı ile 10 dilde yayınladığı Rumiyah isimli derginin 5. sayfasında, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hedef alındı. “Kâfirlerin Suikast ile Öldürülmesi” başlıklı yazıda, Erdoğan’a alabildiğine saldırıldı. Türkiye’deki bütün hücrelere “suikast çağrısında” bulunuldu.

Yetmedi, bu kadarla da kalmadı; “Kâfir laik hükümet” suçlamasıyla DEAŞ tarafından Türkiye Cumhuriyeti Devleti de tehdit edildi.

Bu örgütün, Türkiye’ye ve bu ülkeyi yönetenlere nasıl baktığı ve kendi çarpık din anlayışı içinde nasıl gördüğü bilinmeyen bir konu değil. Demem o ki, DEAŞ başta Erdoğan olmak üzere bu ülkeyi yönetenlere ve Türkiye’deki bütün din adamlarına bir kaşık suda boğacak kadar düşman. Her fırsatta bunu ortaya koyuyor, hatta gözümüzün içine sokarcasına gösteriyor.

Hatırlatalım…

Bu sapık örgütle ilk mücadeleyi başlatan da Türkiye Cumhuriyeti’nin Diyanet İşleri Başkanlığı. Vatikan bile bu hakkı teslim etti; resmi internet sitesinde açıkça belirtti.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Etiketler: #Emin Pazarcı
250

Ülke, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici ve eğitici yayınlar yapar.

Ajanslar