Spor

Medel resmen Beşiktaş'ta

15:00 11 Ağustos 2017
Medel resmen Beşiktaş'ta

Beşiktaş, İnter'de forma giyen Şilili futbolcu Gary Medel'in transfer için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Siyah-Beyazlılar, gelenek haline gelen "Come To Beşiktaş" videosuyla Medel'in transfer olduğunu resmen açıkladı.

Beşiktaş, bir yıldızı daha kadrosuna kattı. Siyah-Beyazlılar, Inter'de oynayan Şilili yıldızla anlaşmaya vardı.

Beşiktaş'ın, Gary Medel'i 3 milyon Euro karşılığında transfer ettiği iddia edildi. 3 yıllık sözleşme imzalayan Gary Medel, Beşiktaş'tan yıllık 2.3 milyon Euro kazanacağı söyleniyor. Şilili futbolcunun bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

KAP'a bildirildi

Siyah Beyazlı kulüp, Medel'in transferi için görüşmelere başlandığını bugün erken saatlerde KAP'a bildirdi.

Siyah-Beyazlılar, gelenek haline gelen "Come To Beşiktaş" videosuyla Medel'in transfer olduğunu resmen açıkladı. Hazırlanan videoda, Şilili futbolcuyu siyah-beyazlı takıma çağıran isim Beşiktaş’ın Sunderland’den kadrosuna kattığı Jeremain Lens ve Atiba Hutchinson’ın oğlu Noah Hutchinson oldu. İkilinin Medel’i telefonla aradığı ve "Come to Beşiktaş (Beşiktaş’a gel)" dediği, Şilili oyuncunun ise "I’m coming to Beşiktaş (Beşiktaş’a geliyorum)" yanıtı verdiği görüldü

YORUMLAR

ETİKETLER
trasfer
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.