Spor

Zidane'dan Ronaldo'ya telefon!

16:01 18 Haziran 2017
Zidane'dan Ronaldo'ya telefon!

Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane, takımdan ayrılma kararı alan Cristiano Ronaldo'yu aradığı belirtildi.

Marca'da yer alan haberde; Zidane'ın Ronaldo'nun ayrılığını istemediği ve takımda kalmaya ikna etmek için aradığı ifade edildi. Portekizli süperstar için, Zinedine Zidane'ın sözlerinin büyük anlam taşıdığı kaydedildi. Zidane'ın mesajının çok net olduğu belirtilirken, Ronaldo'ya, "Senin bu takımda devam etmeni umut ediyorum. Daha fazla gol atmanı, daha fazla kupa kazanmanı ve burada kazanma alışkanlığını sürdürmeni istiyorum." dediği ifade edildi.

Cristiano Ronaldo'nun telefon görüşmesinde Zinedine Zidane'a net bir söz vermediği ancak ikilinin Konferederasyonlar Kupası ve tatil sonrası Madrid'de oturarak yüzyüze konuşma kararı aldıkları yazıldı.

Zinedine Zidane dışında Sergio Ramos'un da Cristiano Ronaldo'yu aradığı ve takımda kalması için ikna etmeye çalıştığı bilgisi verildi.

YORUMLAR

ETİKETLER
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.
RadyoHome Türkülerle Türkiye Maziden Bir Demet Pop Home Efsane 4 lü Sufi Mistik