Medya

Sibel Can'dan şaşırtan Arapça paylaşım!

08:28 25 Şubat 2017
Sibel Can'dan şaşırtan Arapça paylaşım!

Sibel Can, Instagram hesabından Allah korusun ve sabır hastag'leriyle "Velhamdülillahi kesiyra" zikrinin yer aldığı bir videoyu paylaştı. Ünlü sanatçının zor günler geçirdiği düşünüldü.

Sibel Can,  Instagram'dan yaptığı Cuma paylaşımıyla akıllarda soru işaretlerinin doğmasına yol açtı. Arapça "Velhamdülillahi kesiyra" yazan bir görselin üzerinden uçan kuşların yer aldığı bir videoyu  Instagram hesabından paylaştı.Sibel Can'ın paylaştığı videoda yazan Arapça cümle ise "Allah'a hamdimiz çoktur" anlamına geliyor.

ZOR GÜNLER Mİ GEÇİRİYOR?

Sibel Can, paylaşımına, "Sabırla uçan kuşların kanatlarındaki dua'lara emanet herşeyimiz..." notunu ekledi. Ayrıca notun devamına, #allahkorusun, #dua, #sabır hashtag'lerini de ekledi.  Sibel Can'ın bu eklediği hastag'ler zorlu bir süreçten geçtiği izlenimine yol açtı.

İşte  Sibel Can'ın  Instagram paylaşımı

YORUMLAR

ETİKETLER
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.