Medya

Levent Üzümcü'den skandal tweet!

08:08 10 Ocak 2017 5 Yorum Var
Levent Üzümcü'den skandal tweet!

Oyuncu Levent Üzümcü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iptal edilen organizasyonla ilgili skandal bir tweet attı...

Yaptığı muhalif paylaşımlarla sürekli tepki çeken tiyatrocu Levent Üzümcü attığı tweetle yine gündemde. Levent Üzümcü'nün, 'Anlatılan Senin Hikayendir' oyunu Dokuz Eylül Üniversitesi'ne bağlı Sabancı Kültür Sarayı'nda oynanması yönünde yapılan tahsis geri çekildi. Bu karara Levent Üzümcü tepki gösterdi.

 "Doğup büyüdüğüm şehrimde 9 Eylül Üniversitesi Rektörlüğü sahne tahsisimizi geri aldı" ifadelerini paylaşan Üzümcü, "Zulmünüz artsın" dedi.

İşte o paylaşım...

Levent Üzümcü'nün bu tweetine sosyal medyadan tepki yağdı. Üykemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle bir çok organizasyonun iptal edildiğini,ya da ertelendiğini belirten yorumcular Üzümcü'ye yerden yere vurdu...

(ULKE.COM.TR)

YORUMLAR

5 Yorum Var
 • bedir 1 yıl önce Şikayet Et
  Niye bozulmuş ki anlamadım? Halkın sırtından kazanıyordu simdiye kadar halk "in assağı demişse saygı göstereceksin".. ... Replikalar tutmadı bu ülkede hele hele 68 kuşağı replikası hiç tutmaz..
  Cevapla
 • ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  acele etme senin çekeceklerin daha başlamadı.
  Cevapla
 • yasin 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ülkenin ekmeğini yemeğe suyunu içmeye havasını almaya layık değilsin! Vatan haini!
  Cevapla
 • YurtTAŞ 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen istersen neden olmasın? Nasıl alırsın?
  Cevapla
 • Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Şeytan dan önce dünyayı sanki siz yonetmişsiniz.sizin yanınızda şeytan ikinci sırada durur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
levent üzümcü
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.