Kayseri

Bilal Erdoğan, Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret etti

18:03 19 Eylül 2017
Bilal Erdoğan, Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret etti

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Başkan Büyükkılıç, makamında gerçekleşen ziyarette, belediyenin eğitim ve öğretime yaptığı yatırımlar hakkında Erdoğan'a bilgi verdi.

Melikgazi Belediyesi olarak kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleriyle dayanışmayı her zaman önemsediklerini belirten Büyükkılıç, Kayseri'de böyle bir vakfın yatırım yapmasının kendilerini onurlandıracağını ifade etti.

Erdoğan ise Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı olarak hızla büyüyen bir yapıya sahip olduklarını belirtti.

Eğitimde binlerce kişiye burs verdiklerini ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti:

"Öğrencilerin yurtlarda kalmalarına imkan tanıyoruz. Eğitime büyük önem veriyoruz. Melikgazi Belediyesinin eğitim ve öğretime yaptığı çalışmaları yakinen takip ediyoruz. En son bunun için hazırlanan basılı eseri gördüm. Eğitime katkılarından dolayı Başkan Büyükkılıç'ı ve ekibini kutluyorum."

YORUMLAR

“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.