Hakkari

AK Parti Kocaeli Milletvekili Aygün'den Hakkarili gençlere destek

22:00 20 Mart 2017
AK Parti Kocaeli Milletvekili Aygün'den Hakkarili gençlere destek

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Hakkari Koordinatörü Zeki Aygün, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezine malzeme desteğinde bulundu.

Bir süre önce geldiği Hakkari'de Gençlik Merkezini ziyaret eden Milletvekili Aygün, yeteneklerini daha ileriye taşımaları ve güzel çalışmalar yapabilmeleri için gençlere destek sözü vermişti.

Aygün'nün girişimleri ile Kocaeli Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Hakkari Gençlik Merkezi'ne 25 bin lira tutarında malzeme gönderdi.

Merkezdeki resim ve tiyatro kulübü eğitmenleri, "Hakkari'de sergileyeceğimiz sahne ve çizeceğimiz resimler için malzeme sıkıntısı yaşıyorduk. Bizi ziyaret edip onure eden Kocaeli Belediyesi Kültür Müdürlüğü'ne taleplerimizi ileterek destek veren Sayın Milletvekili Zeki Aygün'e ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

ETİKETLER
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.