Güncel

Enis Berberoğlu'na kötü haber!

12:51 15 Haziran 2017 1 Yorum Var
Enis Berberoğlu'na kötü haber!

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun 25 yıl hapse çarptırılarak tutuklanmasının ardından avukatlarının İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ne yaptığı itiraz reddedildi.

MİT TIR'ları görüntülerinin yayınlanmasına ilişkin davada 25 yıl hapis cezasına çarptırılan ve tutuklanmasına karar verilen CHP Milletvekili Enis Berberoğlu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Enis Berberoğlu'nun 25 yıl hapse çarptırılarak tutuklanmasının ardından avukatlarının İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ne yaptığı itiraz reddedildi.

İtiraz bir üst mahkeme İstanbul 15. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • arap baharı 5 ay önce Şikayet Et
    suriyein iç işlerine abd güdümlü karışmak densizlik mesnetsizlik patavatsızlık hesapsızlık kitapsızlık değilmidir. terörle pkk ile yıllardır mücadele edip toprak bütünlüğümüzü koruyup kollarken. suriye ile papaz olmak kime fayda kime zarar verdi. çıkarlarımızı kouyup kollamak için illede siyonizmin musibetli işlerini destek olmak zorundamıyız.
    Cevapla İlk beğenen sen ol
ETİKETLER
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.