Güncel

İstanbul'da yürekleri sızlatan görüntü!

13:17 20 Mart 2017 5 Yorum Var
İstanbul'da yürekleri sızlatan görüntü!

İstanbul'un en işlek yerlerinde Taksim'de otobüs duraklarında soğuk havada battaniyeye sarılarak uyuyan bir çocuk yürekleri sızlattı. Görenler sadece bakıp geçmekle yetindi.

İstanbul Taksim'de geçtiğimiz günlerde mendil satan çocuğun metrobüste yorgunluğa dayanamayıp bir yolcunun dizine başını koyarak uyuyakalması yürekleri sızlatmıştı.

Benzer bir görüntü bu kez Taksim’de kaydedildi. Cumhuriyet altgeçidinde otobüs duraklarında kameraya yansıyan görüntüde yine ufak bir çocuk vardı.

Akşam saatlerinde durağın en kalabalık olduğu saatte, küçük bir çocuğun dondurucu soğukta battaniyeye sarılı uyuması yürekleri dağladı.


 

YORUMLAR

5 Yorum Var
 • ali 8 ay önce Şikayet Et
  ALLAHIM bu mazlumların ahını yerde koma müsebiblerine hak ettiklerini en karibuzzamanda ver bizede acıma duygusunuihsan et
  Cevapla
 • aaaaa 8 ay önce Şikayet Et
  insanlık ölmüş
  Cevapla
 • ali 8 ay önce Şikayet Et
  neden kimse yardım etmemiş?
  Cevapla
 • amasyalı 8 ay önce Şikayet Et
  Bizler olarak tüm insanlık, insanlığımızı gözden geçirmeliyiz . Üzerimize düşen görevi yapıyor muyuz? Herkes empati yapsın ve insan olarak ve müslüman olarak üzerimize düşen görevimizi yerine getirelim.
  Cevapla
 • ELAZIĞ'LI 8 ay önce Şikayet Et
  Koskoca İstanbul'da o küçük çocuğa sahip çıkan olmamış. Yazıklar olsun. İnsanlık öldü mü?
  Cevapla
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.