Güncel

Sezer'den Erdoğan için skandal sözler!

08:10 17 Şubat 2017 5 Yorum Var
Sezer'den Erdoğan için skandal sözler!

Eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Anayasa referandumunda 'Hayır' cephesine katıldığı ve bu yönde çalışmalar yürüttüğü iddia edildi.

10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer referandumda 'Hayır' cephesi için harekete geçerek bizzat çalışmalar yapmaya başladığı iddia edildi. Sezer, eski ve yeni siyasetçileri, akademisyenleri, sanatçıları ve sivil toplum kuruluşlarını bizzat arayarak yemek organizasyonları yapmayı teklif etti.

Sezer’in bizzat telefonla aradığı isimlere Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ağır ifadeler kullandığı ve "Bu adamdan kurtulmak için her şeyi yapmalıyız" dediği iddia ediliyor.

 

YORUMLAR

5 Yorum Var
 • kemal 9 ay önce Şikayet Et
  kendi vatanına düşman yeryüzünde başka yerde varmıdır bu tür iki ayaklılar.zaten adamın yüzünden belli.meymenet yokki
  Cevapla
 • sevtap sönmez 9 ay önce Şikayet Et
  dhkpc li tetöristleri serbest bırakan cumhura düşman bşkn 'dı.. sezar sen yargılanmadın bu dünyada Allahın adaleti senin üzerine olsun!!!
  Cevapla
 • lazo 9 ay önce Şikayet Et
  o en kısa zamanda bir mezar kazsın , içine girsin ve üzerine toprak koydurup sadece gözleri dışarda kalsınki olan güzellikleri görsün ama konuşamasın
  Cevapla
 • lazo 9 ay önce Şikayet Et
  1000 oyum olsa hepsi eveeeeeet.
  Cevapla
 • lazo 9 ay önce Şikayet Et
  a.necdet sezerin berbat cumhurbaşkanlığı döneminide çok iyi biliyoruz hangi yüzle ortaya çıkıyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.