Ekonomi

TÜSİAD'da yeni yönetim belli oluyor

16:09 11 Ocak 2017
 TÜSİAD'da yeni yönetim belli oluyor

TÜSİAD'ın 47. Genel Kurul Toplantısı yarın gerçekleştirilecek. Seçimli genel kurulda Erol Bilecik’in TÜSİAD yönetim kurulu başkanlığı görevini devralması bekleniyor.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) 47. Olağan Genel Kurulu, yarın saat 09:30da, Four Seasons İstanbul at the Bosphorus’da toplanacak. 

Toplantının açılış konuşmaları TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan ile TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes tarafından gerçekleştirilecek.

Yönetim Kurulu üyelerinden Index Grubun kurucusu Erol Bilecik’in yarınki genel kurulda TÜSİAD yönetim kurulu başkanlığı görevini devralması bekleniyor.

Halen TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Erol Bilecik, 1962 Antakya doğumlu. 1987'de İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Bilecik, Türkiye'nin ilk bilgisayar mühendisleri arasında. 

YORUMLAR

ETİKETLER
yeni belli oluyor
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.