Dünya

Almanya'daki Türk vatandaşlarına Erdoğan tehdidi

12:09 21 Nisan 2017 1 Yorum Var
Almanya'daki Türk vatandaşlarına Erdoğan tehdidi

Almanya'nın Brühl kentinde Türk vatandaşlarının posta kutularına 'Erdoğan'ı destekleyenler ülkeyi terk etsin" şeklinde tehdit dolu bir mektup bırakıldı.

Almanya'nın Brühl kentinde Türklerin yaşadığı bölgelere skandal bir mektup bırakıldı. Mektupta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı savunanlara ülkeyi terk etme çağrısı yapıldı.

ÜLKEYİ TERK EDİN

"Almanya'daki Erdoğan'ı sevenler..." diye başlayan mektupta şu ifadeler kullanıldı:

"Biz, Almanya'da Erdoğan destekçileri yüzünden endişeli ve tedirginiz. İnançları bizden farklı olduğu için, onların bizimle yaşamasına devam edilemez. Ailelerini de alıp bu ülkeyi terk etmelerini istiyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük planları olduğu savunulan mektupta, "Cumhurbaşkanınızın büyük planları var, yapacağınız iyilik hem onun için hem kendiniz için bu ülkeyi terk etmenizdir" denildi.

Yenişafak

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • belde 9 ay önce Şikayet Et
    kim yazacak ki bunu. açıkça belli. besleme teröristler ve onun destekçisi odak ülkelerin gizli servisleri. AB ülkeleri içten içe kaynıyor, bundan sonra daha da kaynayacak. Bunlar iyice teröre bulaşmışlar, yaptıklarını örtbas etmek için yanlarına yandaş arıyorlar. Şükür ülkemizin alnı ak, bunlar ne yaparsa yapsın bu millete vız gelir. yeter ki içimizdeki gizli destekçileri bu ülkeden çıksın gitsin.
    Cevapla
ETİKETLER
türkiye tehdid
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.