Ağrı

Ağrı Birlikspor oyuncusu Aslan'ın vefatı

22:11 20 Mart 2017
Ağrı Birlikspor oyuncusu Aslan'ın vefatı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ), geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitiren üniversite öğrencisi ve Ağrı Birlikspor oyuncusu Dicle Aslan için taziye mesajı yayımladı.

AİÇÜ Rektörü Abdulhalik Karabulut, yayımladığı mesajda, Malatya'ya gitmek için yola çıkan Ağrı Birlikspor kadın futbol takımı kafilesini taşıyan minibüsün yan yatması sonucu hayatını kaybeden Dicle Aslan'a Allah'tan rahmet diledi.

Rektör Karabulut, şunları kaydetti:

"Futbol maçı için Ağrı'dan Malatya'ya giderken Patnos-Muş karayolunda Ağrı Birlikspor bayan futbol takımını taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu AİÇÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) birinci sınıf öğrencisi Aslan'ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Üniversitemizi ve Ağrı'yı yasa boğan kazada hayatını kaybeden ve AİÇÜ ailemizin bir parçası olan Dicle Aslan'a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, spor camiasına ve AİÇÜ ailesine başsağlığı, elim kazada yaralanan gençlerimize acil şifalar diliyorum."


YORUMLAR

ETİKETLER
taziye mesajı
“ülke.com.tr” de Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.